Wypieki to niemal nieodłączny element najróżniejszych świąt i imprez okolicznościowych. Warto zatem zadbać, aby wykorzystywane przez Ciebie jednorazowe akcesoria kuchenne były nie tylko funkcjonalne, ale również wpisywały się w konkretny klimat.

Produkty idealne dla amatorów i zawodowców

Prezentujemy naszą najnowszą kolekcję sezonową, która składa się z pięknych, ekologicznych i praktycznych akcesoriów gastronomicznych. Nasze produkty są doskonałe dla restauracji, cukierni i piekarni, a także dla miłośników gotowania w domu.

Nieograniczony wybór akcesoriów

Nasz asortyment sezonowy to takie okazjonalne opakowania gastronomiczne jak:
-papierowe form na tarty,
-okrągłe podkładki pod tort,
-papilotki,
-papierowe tulipany do babeczek.
Wszystkie produkty występują w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu zawsze znajdziesz coś idealnego dla siebie i swoich potrzeb.

Okazjonalne opakowania gastronomiczne

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne opakowania jednorazowe nawiązujące motywami i wzorami do różnych okazji takich jak Boże Narodzenie, Walentynki czy Halloween. W ten sposób możesz w ciekawy sposób udekorować swoje wypieki i nadać im wyjątkowego charakteru.

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą kolekcją okazjonalną już dziś! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić wrażenie na swoich gościach i cieszyć się pięknymi i smacznymi wypiekami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12