Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w naszej firmie!

Stale poszukujemy kreatywnych i pełnych pasji umysłów, które wesprą nas w codziennej pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij wiadomość na praca@alfatec.pl W tytule podaj stanowisko lub dział, w którym chciałbyś pracować.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pracownik magazynu

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier
Siedziba naszej firmy mieści się w Wysogotowie, k. Poznania.
Jako Twój przyszły pracodawca oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– pracę w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
– możliwość rozwoju zawodowego.
– pakiet medyczny (współfinansowanie przez Pracodawcę),
– kartę Multisport (współfinansowanie przez Pracodawcę),
– imprezy integracyjne,
-paczki dla dzieci.
Jeśli do nas dołączysz, do Twoich obowiązków będzie należało:
– przygotowywanie i kompletacja zamówień dla odbiorców
– kontrola jakości przygotowanego towaru,
– rozładunek i załadunek towarów,
– dbałość o porządek w magazynie (m.in. – dbałość o należyte składowanie i przechowywanie towaru na magazynie).
Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:
– posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
– posiadasz zdolności manualne,
– powierzone czynności wykonujesz odpowiedzialnie, dokładnie i precyzyjnie,
– posiadasz uprawnienia na wózek widłowy (dodatkowy atut).

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV na adres praca@alfatec.pl

Specjalista d/s eksportu

Firma Alfatec Pro z siedzibą w Wysogotowie poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista  d/s eksportu

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań aluminiowych i dostawcą  opakowań papierowych oraz innych ukierunkowanych na trend EKO, dla branży piekarniczo – cukierniczej, gastronomicznej i zakładów mięsnych.

Obecnie poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych osób do naszego Działu Eksportu.  Daj nam się poznać i wyślij nam swoje CV! Do zobaczenia.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów eksportowych,
  • obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym,
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • analiza, monitorowanie oraz raportowanie potencjału rynków zagranicznych pod kątem dystrybucji.
  • planowanie oraz branie udziału w międzynarodowych targach branżowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie -warunek konieczny!,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki),
  • znajomości branży opakowań będzie dodatkowym atutem,
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej.