PRODUCENT
FOREMEK ALUMINIOWYCH

Od 2004 roku, zajmujemy się produkcją i dystrybucją artykułów aluminiowych oraz papierowych.  W ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów, które nieustannie dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów oraz potrzeb rynku.

Nasze flagowe produkty to m.in. foremki aluminiowe, wieczka, opakowania papierowe, podkłady pod torty, papier do pieczenia, tulipany, muffiny, serwetki dekoracyjne, foremki papierowe, foremki drewniane, akcesoria do cukiernictwa oraz produkty do cateringu.

Jednym z priorytetów naszej polityki jest zapewnienie wysokich parametrów jakościowych naszych produktów. Nasz proces produkcyjny oparty jest na innowacyjnych metodach, wysokiej jakości surowcach oraz wykwalifikowanej Kadrze.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym dostosować każdy produkt do oczekiwań Klienta. Wyróżnia nas nieustanne dążenie do pełnej satysfakcji Odbiorców oraz utrzymywanie najwyższych standardów środowiskowych z uwzględnieniem potrzeb naszych Pracowników oraz Partnerów Biznesowych.

Oferujemy doskonałe połączenie wiedzy i kreatywności. Mamy jasno określony cel działania i jesteśmy pewni w realizacji naszych założeń biznesowych.  Jesteśmy idealnym partnerem w zakresie współpracy przy projektach przemysłowych, które łączą w sobie wysoką wydajność techniczną z innowacyjnym designem.

Potwierdzeniem wysokich standardów stosowanych w firmie jest certyfikat BRC (British Retail Consortium) FOR FOOD SAFETY, wdrożony i utrzymywany system HACCP oraz system zarządzania jakością.

Zespół Alfatec Pro


Alfatec Pro to firma zorientowana na potrzeby klientów i wyzwania rynkowe. Dokonujemy szereg działań w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy i niezawodnej obsługi.
Dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych, z uwzględnieniem potrzeb naszych pracowników i partnerów biznesowych.


Chcemy stać na czele producentów opakowań aluminiowych oraz papierowych, o zasięgu międzynarodowym, dostarczając unikatowe i nowoczesne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

WE ARE ALFATEC PRO

GO BIG GO GREEN GO PRO

KIM JESTEŚMY?

Alfatec Pro to firma zorientowana na potrzeby
Klientów i na wyzwania stawiane przez rynek.
Wachlarz doskonale dobranych działań oraz procesów
to zapewnienie jakości, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy oraz niezawodnej obsługi.

CO NOWEGO?

Zasadniczo zmieniliśmy wizerunek postrzegania
naszej marki. Postawiliśmy na całkowicie nową
identyfikację wizualną, a także odświeżyliśmy
logotyp, nadając mu nowoczesnego wyrazu.

NASZE PRODUKTY

Z myślą o właścicielach restauracji, barów szybkiej obsługi, bistro czy firm cateringowych polecamy funkcjonalne opakowania aluminiowe. Specjalnie dobrany materiał jest lekki i plastyczny, a przy tym utrzymuje ciepło. Z tego względu idealnie nadaje się do zapakowania dań na wynos. Proponowany artykuł to idealna, tańsza alternatywa dla tradycyjnych blaszek do pieczenia– w naszym produkcie z powodzeniem można upiec ciasto, lasagne lub inne danie przygotowywane w piekarniku.

Dla Klientów indywidualnych, a także pracowników branży gastronomicznej przygotowaliśmy trwałe i nieprzeciekające, jednorazowe opakowania papierowe. Prezentujemy produkty o rozmaitych kształtach: klasycznych i nieoczywistych, a także o mniejszej i większej pojemności. Polecamy między innymi: podkłady pod torty, okrągłe i prostokątne formy do pieczenia ciast oraz dekoracyjne papilotki do muffinek i babeczek. Udostępniamy też tacki i bankietówki, które idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach masowych, targach biznesowych czy piknikach miejskich.

JAKOŚĆ
ALFATEC PRO

  • Stosowanie najnowocześniejszych technologii, skrupulatne badania materiałów i ich utylizacji, a także możliwość ograniczenia zużycia podczas produkcji i ilości odpadów to wymagania, które uważamy za niezbędne do zapewnienia możliwie najwyższych standardów jakości naszych produktów.
  • Nasze opakowania są wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością, nie zawierają żadnych metali ciężkich i spełniają normy ustawodawstwa krajowego oraz Unii Europejskiej dla tego typu produktów.
  • Alfatec Pro Sp. z o.o. spełnia wymagania GLOBAL STANDARD for PACKAGING MATERIALS Issue 6,August 2009, co czyni nas godnym zaufania partnerem biznesowym.
BRC_certyfikat_AlfatecPro

BRAND ATTRIBUTES

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie lub masz pytania zapraszamy do kontaktu bezpośredniego