Prowadzenie lokalu gastronomicznego wymaga odpowiedniego wyposażenia- zarówno pod względem urządzeń, jak i artykułów typu pudełka czy talerze. Jednym z elementów, które warto mieć na zapleczu są tacki aluminiowe.

Grillowanie to jedna z najpopularniejszych technik obróbki żywności. Nic dziwnego, że w menu tak często pojawiają się dania prosto z grilla. Jednak aby ułatwić ich przygotowanie, warto zainwestować w odpowiednie dodatki.

W ofercie Alfatec znajdują się aluminiowe tacki do grilla. Są to praktyczne podkładki, które sprawdzą się podczas przygotowywania zarówno potraw mięsnych, jak i warzywnych. Dzięki wykorzystaniu aluminium mamy pewność, że są nie stopią się nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Ponadto nie zmieniają smaku ani zapachu potraw.

Ich funkcjonalność doceni każdy kucharz – przygotowywane produkty nie mają styczności z kratkami grillowymi. Oznacza to, że żywność nie spada, a sprzęt jest łatwiejszy do wyczyszczenia. Ponadto podkładki zapobiegają nadmiernemu przeciekaniu i zapewniają soczystość potrawom.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz kształt i rozmiar odpowiedni dla Twojego sprzętu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3