Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, z pewnością wiesz, jak istotną rolę odgrywają pojemniki na żywność. Produkty te pozwalają m.in. na skuteczne zapakowanie dania na wynos.

W ofercie naszego sklepu znajdują się jednorazowe bambusowe miseczki. Wykonane są one z naturalnego i ekologicznego materiału, dzięki czemu ograniczamy negatywny wpływ na środowisko. Ponadto miska z bambusa charakteryzuje się lekkością i wytrzymałością, dzięki czemu jest praktyczna i trwała.

W skład naszego asortymentu wchodzą miski do sałatek o różnych rozmiarach – od mniejszych pojemników służących do przygotowania pojedynczej sałatki, po większe modele, które są w stanie pomieścić większe porcje.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również dekle, które służą do przykrycia pojemnika i zabezpieczenia potrawy przed owadami oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki połączeniu oferowanych przez nas pojemników z bambusa i dekli każdy może w bezpieczny sposób przechowywać lub przetransportować potrawę.

Jednorazowe miseczki bambusowe to produkty funkcjonalne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Są idealne do codziennego użytku w domu, ale również mogą być wykorzystywane podczas pikników, imprez plenerowych, w podróży oraz w gastronomii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5