Prowadzisz lokal gastronomiczny? A może zajmujesz się wypiekami hobbystycznie? To bez znaczenia! Dzięki naszym produktom w szybki i prosty sposób możesz stworzyć piękne i smaczne słodkości.

Papierowe formy do pieczenia

W naszej ofercie znajdziesz formy papierowe do pieczenia w różnych wersjach. Posiadamy modele okrągłe oraz prostokątne o różnych wymiarach, co pozwoli Ci na dopasowanie rozmiaru do potrzeb Twojego przepisu. Nasze opakowania papierowe są wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na wysoką temperaturę i nie przepuszcza tłuszczu, dzięki czemu Twoje wypieki będą równomiernie upieczone i łatwe do podania.

Akcesoria dla miłośników mniejszych wypieków

Jeśli planujesz upiec babeczki, również mamy dla Ciebie prezentowały się nie tylko smacznie, ale również estetycznie.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również stelaże na muffiny, które pozwalają na równomierne upieczenie słodkości bez potrzeby smarowania formy tłuszczem. Stelaże są łatwe do użycia i utrzymania w czystości, co z pewnością ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.

Wszystkie oferowane przez nas opakowania są przyjazne dla środowiska, ponieważ są w pełni biodegradowalne i mogą być recyklingowane. Korzystając z naszej oferty, dbasz zatem nie tylko o swoje potrzeby, ale także o środowisko naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6