Zajmujesz się prowadzeniem cukierni? A może pasjonujesz się tworzeniem słodkich wypieków? Niezależnie od charakteru Twojej działalności, z pewnością jednym z niezbędnych akcesoriów są podkładki pod tort.

Są to niezwykle praktyczne oraz estetyczne elementy, które sprawdzą się m.in. podczas podawania wypieków podczas takich uroczystości jak urodziny, wesela, chrzciny czy rocznice. Podstawki cukiernicze służą do umieszczenia tortu na stole i chronią podłoże przed śladami z ciasta, a także dodają estetycznego wyglądu dekoracji.

W ofercie naszego sklepu posiadamy podkładki pod ciasto w różnych kształtach (okrągłe i kwadratowe), dzięki czemu pasują one idealnie do różnych rodzajów wypieków. Wersje złote, czarne, srebrne i błękitne są popularnymi wyborami i mogą mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Kolor i styl podstawek można dobrać do motywu imprezy lub preferencji estetycznych.

Rozmiary podstawek również mogą się różnić w zależności od potrzeb. Mogą to być mniejsze modele na pojedyncze porcje lub większe dedykowane wypiekom o większej średnicy.

Sprawdź naszą ofertę, a na najbliższej imprezie zachwycisz gości swoimi wypiekami!

Wyświetlanie 1–15 z 230 wyników