Aktualności

Piszą o nas Miesne Technologie „Ekologiczna alternatywa dla opakowań”

FORMY ALUMINIOWE

Ekologiczna alternatywa dla opakowań w branży mięsnej i przetwórstwie rybnym

Firma Alfatec Pro Sp. z o.o. przygotowała  innowacyjne rozwiązania opakowań aluminiowych.

Są one przeznaczone do pakowania mięs,  bezkonkurencyjne  dla covenience food. To wybór naszych klientów!

Foremka aluminiowa to idealne, ekologiczne opakowanie do świeżego i mrożonego mięsa, ryb i mieszanek warzywnych. Cechuje go szerokie spectrum pracy w temperaturach : -40 do +350.

To mistrz gospodarki w obiegu zamkniętym, w 100% nadającym się do ponownego przetworzenia.  Materiał, który jest stosunkowo łatwy w odzysku, dzięki czemu nazywa się go „zielonym metalem”.

Nasza propozycja stanowi zamiennik dotychczasowych, wielomateriałowych opakowań od dawna funkcjonujące na rynku.

Nasza firma,  Alfatec Pro – istnieje na polskim rynku  od 2004 roku, specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji opakowań  aluminiowych oraz papierowych dla branży spożywczej w szczególności dla sektora mięsnego i przetwórstwa rybnego .

W ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów, które nieustannie dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów oraz potrzeb rynku.

Jednym z priorytetów naszej polityki jest zapewnienie wysokich parametrów jakościowych naszych produktów. Nasz proces produkcyjny oparty jest na innowacyjnych metodach, wysokiej jakości surowcach oraz wykwalifikowanej Kadrze.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym dostosować każdy produkt do oczekiwań Klienta. Wyróżnia nas nieustanne dążenie do pełnej satysfakcji Odbiorców oraz utrzymywanie najwyższych standardów środowiskowych z uwzględnieniem potrzeb naszych Pracowników oraz Partnerów Biznesowych.

Oferujemy doskonałe połączenie wiedzy i kreatywności. Mamy jasno określony cel działania i jesteśmy pewni w realizacji naszych założeń biznesowych.  Jesteśmy idealnym partnerem w zakresie współpracy przy projektach przemysłowych, które łączą w sobie wysoką wydajność techniczną z innowacyjnym designem.

Potwierdzeniem wysokich standardów stosowanych w firmie jest certyfikat BRC (British Retail Consortium) FOR FOOD SAFETY, wdrożony i utrzymywany system HACCP oraz system zarządzania jakością.

Dołącz do ekologicznej rewolucji!

Back to list

Related Posts